День святого Миколая є невід’ємною частиною української культури та історії. Нині традиція святкувати цей день відроджується по всій Україні, а дітлахи нетерпляче чекають подарунків на свято 19 грудня.
З Дня святого Миколая починається цикл зимових свят в Україні.
Цікаві факти про День святого Миколая
Святий Миколай — справжній святий, а не вигаданий персонаж. Чоловік заслужив своє звання благочестивими справами та допомогою бідним.
Через те, що святий Миколай в реальності рано залишився без батьків, його вважають захисником сиріт. В дитячих будинках обов'язково влаштовують святкування з подарунками.
За легендою, подарунок від святого Миколая може отримати лише та дитина, яка була слухняною цілий рік. Якщо ж малеча не слухалася старших, вередувала, тоді під подушкою знайде різку.
Вважається, що святий Миколай або його батьки жили біля моря та, можливо, працювали рибалками. Тому його вважають ще й захисником моряків. Під час шторму моляться святому, щоб він утихомирив стихію.
Святого Миколая знають в усьому світі, але його батьківщиною вважається Туреччина. Там жили його батьки, там народився сам Миколай.
Вчені провели цікаве дослідження, щоб дізнатися, який вигляд мав святий Миколай. Згідно з даними, його зріст був 167 см, шкіра була оливкового кольору, а очі — карі. Припускають, що святий також був вегетаріанцем.
Вихованими, чемними, слухняними весь рік були учні Варварівської гімназії, адже саме у день свята до них з подарунками завітав святий Миколай.
Святкова вечірка - це пісні, веселі танці, щирі привітання і побажання всім миру, добра, радості.
Дякуємо Інні Юріївні Романюк за цікаву розважальну програму, а Брониківській сільській раді та відділу освіти - за солодкі гостинці.
УВАГА! На фотографіях діти, чиї батьки надали письмову згоду на розміщення персональних даних на сайті закладу освіти в мережі Інтернет згідно до листа ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» від 04.06.2020 № 22.1/10-1154.
Comments